danasos

Jak rozdělat myš Logitech M325

Neví někdo jak rozdělat tuto myš? Myslím si, že bude držet pohromadě nějakými zaklapávacími zobáčky. Je na to nějaký grif jak tyto dvě části rozdělat? Nechci to dělat násilím a zobáčky zlomit. Díky
Doplňuji:
Šroubek tam žádný není, ani pod těmi podložkami zespodu. Myš potřebuji rozdělat protože nefunguje kolečko.

Nejlepší odpověď
Bedy

Určitě tam bude nějaký šroubek – často jsou skryty pod protiskluzovými podložkami. Po rozdělání těch šroubků myš často povolí sama, někdy je potřeba pomoci – vezměte si plochý šroubovák a opatrně povolte zobáčky.
Jinak pokud není důvod, tak bych myš nerozdělával.