Jak rozchodit zvuk na TV kartě?

Přestal mi fungovat zvuk pouze u ČT24, ostatní kanály mají zvuk. TV karta hybrid.Asi po hodině laborování jsem přeinstaloval TV karu a ovladače zvuku. Stále je to stejné. Zvuk u ČT 24 nejde.
Doplňuji:
Změnil jsem SaP a zvuk už funguje.

Odpovědi
anonym

A zdroj (tedy signál) ČT24 je v pořádku? – nějak si neumím představit závadu, kdy jeden kanál ´nezvučí´ a ostatní týchž vlastností ano…
😉

anonym

Obraz je bez problémů, taky nevím. Otestovat příjem antény nemám na čem.