Jak rozchodit nově přikoupené paměti DDR3 v počítači ?

Přikoupil jsem 2×2GB RAM DDR3, stejny typ jako puvodni, jen ty byly 1333, tyto jsou 1600. BIOS je vidi, CPU-Z je vidi (tj. celk. kapacitu 8GB), ale Everest ne a ani Spravce uloh (Task Manager), tj. v obou pripadech (jakoz i ve Vlastnostech v „Tento pocitac“) je udaj 4GB.

Diky za odpoved

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Používáš 32-bitová Windows? Ty mají omezení RAM 4GB. Více paměti adresovat neumí. Potřebuješ 64-bitový operační systém.

Další odpovědi
DI$COVEƦY

je to tak já jsem si koupil čtyř-jádrový procesor a u něj bylo napsáno že umí u 32-bitového OS pouze 4gb ram paměti u 64-až 2000GB!!!!!!!!!!