delabrutale

Jak rozchodit Google Friendconnect v Internet Expoleru ?

Na jedny své stránky jsem si přidal vkusně google friendconnect, jenže bohužel jaksi hapruje s Internet Expolerem … (stejně jako hapruje s lightboxem)

V opeře, mozille, chromu vše jede v pořádku, jenže bohužel v skvělém IE se stránka načte tak do poloviny a pak zahlásí nějakou hlášku, že IE nemůže otevřít server a načítání stránky zamrzne …

Nevíte nebo neznáte nějaký způsob, jak to předělat tak aby to fungovalo ? (stím, abych friendconnect ze stránky nemazal..)

děkuji.

Odpovědi
Mandarinka

Záleží na verzi IE, není to ideální prohlížeč a je hodně náchylný na „korektnost“ kódu. Takže doporučuji zkusit nainstalovat nejnovější IE nebo programově vyřešit zobrazovaná GFC jen pod podporovanýma prohlížečema.