Falcon

Jak rozbalit film,který není v archivu WinRAR?

Když stahuju filmy,tak jsou většinou zabalené ve WinRARu,tak je dám extrahovat,nebo už jsou hotové a je u nich napsáno videoklip.Ale teď jsem si stáhl film,který má cca 12 linek a nejdou rozbalit.Je u nich napsáno soubor 001,002,003 atd.Na začátku nejsou ty tři barevné knížečky,ale jenom obrys složky.Nevíte ,jakým způsobem,to mám rozbalit? Děkuji
Doplňuji:
Takže je to tak,jak poradil REUEF.Rozbaluje so to v Total Comandru,kliknutím na první soubor a dát sloučit. Nic není poškozené a takových filmů je tam více.Díky

Nejlepší odpověď
Reuef

nejspis se jedna o soubory rozdelene v Total Commanderu staci si ho stahnout oznacit prvni soubor a dat sloucit soubory…

Další odpovědi
casey

jde o archiv zabaleny programem 7zip. Vyzkousej.

Michal Kole

Stačí kliknout na první archiv ostatní se už načtou sami.

Spíš to tipuji na to, že jsou archivy poškozeny

anonym

Jak jsou velké? Typ prohlížeče? Zkusit přidat/změnit příponu. Nápadům se meze nekladou.