Ponytail

Jak rodiče rozpoznají svá dvojčátka?

K této otázce mě inspirovala Kerberus svojí otázkou.
Jak rodiče rozpoznávají svá jednovaječná nachlup stejná dvojčátka? Mají např. barevné náramky? 🙂 Omlouvám se za trochu hloupou otázku, ale tohle mě už nejednou napadlo.

Nejlepší odpověď
eLx

Poznají. Vidí ty rozdíly, které jiní lidé nevidí… :) Nikdy nejsou nachlup stejná.

Další odpovědi
kapka

Mám dvojvaječná dvojčata, takže nemám problém je rozeznat, přesto s tím někteří lidé, co je dobře neznají mají problémy. Tvrdí mi, jak jsou si podobní. Já si vždycky v duchu ťukám na čelo, protože mi nepřijde, že se nedají od sebe poznat.
U jednovaječných dvojčat bych to pochopila, také jsem měla jednou problém jedny od sebe rozeznat, ale po nějaké době už jsem to dokázala, nejen podle oblečení. Když si člověk hodně všímá detailů, tak zjistí, že úplně stejná nejsou. Pro rodiče to tedy nemůže být až takový problém.

hanulka11

tak moje švagrová.. když se narodily děvčata byly jednovaječný tak jim dala náušničky jedné červené a jedné modré. Byly si opravdu podobné k nerozeznání, ani žádná piha, znaménko, prostě nic je neodlišovalo.
Já mám problémy do dneška je rozeznat a je jim 26 let.