denca21

Jak říkat Jindřichovi?

Znáte nějakou originální přezdívku? Chtělo by ti něco jineho než Jindra

Nejlepší odpověď
da ny

http://svatky­.centrum.cz/svat­ky/jmenne-svatky/jindrich-196/
Jindra zní pěkně, přezdívku si člověk třeba „vyslouží“ (čipera, práskač, zevloun…)
Harry, Enrico, král, méďa … prostě zapoj fantazii ;)

Další odpovědi
ten který je

Henry.:-)

setapouch

Franto.

anonym

Marie

marci1

Domácí tvary jména Jindřich jsou různé, ale stejně se mi zdá nejlepší Jindra. Jinak to může být Henry, Harry, Enrico , ale pokud je to Čech, tak Jindra. 🙂

anonym

Jindroid

bolak

stračeno