Jak říct rodičům že chci byt se svým klukem ?

Mám kluka,ale naši mi ho pořád zakazují,jak jim mam vysvetlit ze sme do sebe opravdu zamilovani… a ze spolu chcem byt ? Tak aby mi to povolili ?

Nejlepší odpověď
Lencis

Zásadní je tvůj věk. Pokud ti ještě není 18 a bydlíš stále s rodiči jsou za tebe zodpovědni a to znamená, že mají bohužel i plné právo mluvit ti do těchto osobních záležitostí.

Také záleží na tom, co přesně by ti měli povolit? Zásadní by pro tebe mělo být přesvědčit je, že ti mohou věřit. Že tedy neuděláš žádnou hloupost. Např. budeš zodpovědná v intimní oblasti atd… Dále bys měla rodiče přesvědčit o tom, že chlapec se kterým chodíš je slušný, hodný a že tě má opravdu rád. To může být samozřejmě těžké, ale pokud nechceš stálé hádky a problémy je to jediná cesta.