ananas9

Jak říct rodičům at mi nekupují elektroniku značky Acer?

Mám od téhle značky tablet a notebook.Notebook jsem měla 1 měsíc a už musel do reklamace,zane­dlouho musel jít zase.Mám ho 3 roky a za tu dobu už musel být třikrát v reklamaci.Dále tablet,tablet byl pokažený jak jsem ho dostala,tak jsme ho dali reklamovat a dali nám nový tablet,včera začal blbnout i tenhle kus a půjde podruhé v měsíci do reklamace.Ano je to dost levná elektronika,ale za takovou cenu?

Nejlepší odpověď
Quimby

Třeba „Mami, Tati, prosím nekupujte věci od značky Acer, vidíte jak to dopadlo s tabletem a notebookem.....“

Další odpovědi
monica.k

mami, tati
Nekupujte mi elektroniku od Aceru
mami, tati
Ta elektronika od Aceru je k ničemu, příště mi kupte jinou značku

Myslím že to tak obtížné říct není, ale kdyby tvé rodiče byly soudný podruhé už by jí nekoupili

anonym

Asi normálně,jako když žádáš třeba večeři
Rodiče ti koupí elektroniku nějaké značky,aniž ty sama jí chceš?
Připadá mi to trošku ujetý.