psychopatka

Jak říct milovanému člověku že chci domu do liberce a né být tu v gb london protože to tu nezvládám?kdo poradí děkuji

Sakra chci se dostat domu do liberce

Nejlepší odpověď
venkovan

jak jí přesvědčit ?

Není řečeno proč tam jste. Zda její pobyt je pro ní důležitý, například, zvyšování kvalifikace apod. A nebo jen rozmar, pohodlí, touha po penězích atd.
V prvním případě bych si pořádně zhodnotil proč to tam nezvládám a hledat řešení jak to to zvládat.
V druhém – mít dobrého partnera prakticky na celý život, partnera na kterého je spoleh, je mnohokrát lepší, než tučné konto a partnery střídat jako fusekle, protože jejich životní hodnotou je jen vysoký účet a nebo čerpání z účtu té druhé osoby. Takže bych vážil i návrat samostatný. Svým způsobem stres z prostředí nedává moc šancí na kvalitní partnerský vztah, pokud není rozumný důvod proč to prožít. A láska – to je věc pojímivá. Víc bych vsadil na vzájemnou podporu, kamarádství a respekt vůdči osobě, která se musela hodně přizpůsobit, aby druhý parntner si mohl splnit svůj sen – tedy z mého pohledu, kvalitnější pracovní dovednosti.

Další odpovědi
ReHu

jak jí přesvědčit ?

Co to je za divnou anketu?
Záleží na tom, proč tam jste. A proč jste tam odjeli.
A ten dotyčný milovaný, ví o tom, že bys rýáda bydlela jinde?
Milovanému člověku bych normálně řekla, že se mi v gb london nelíbí, protože to tu nezvládám.
Dle výše uvedených odpovědí se domluvíte.
Nebo nedomluvíte.