Avatar uživatele
JanaViki

Jak rict mame, jestli by semnou nezasla k doktorovi kvuli leukemii?

Fakt uz nevim co mam delat. Samy se mi tvori modriny, vecne mi kazdej rika jak jsem bleda a stale jsem čim dal vic unavena. Bojim se, ze to je leukemie, ale kdyz mame reknu, ze se mi udelaly samy modriny, tak mi rekne ze se porad o neco mlatim.. neporadite mi neco?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, zzzzz před 3681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Pokud nepůjde, zajdi sama .-) a neboj se, může to být jen nedostatek nějaké látky v těle. Ale pro jistotu si tam zajdi.
Stačí když zajdeš za obvodní lékařkou, ta tě pak na vyšetření pošle a to už s tebou máma bude muset jít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Melkor

Řekni jí, že se ti samovně objevují modřiny a že bys s tím ráda zašla k doktorovi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Bud jdi sama nebo ji rekni ze ti posledni dobou neni dobre ze ses unavena,odriny a únava nemusi byt hned leukemie..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No to se divím, že si Tě matka nevšímá. ale nejde jen o vzhled, ale taky, jak se cítíš. Zkus si promluvit s ní, nebo zajdi za doktorkou. sama nebo s mámou. Hlavní je mít jistotu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Určitě nevyslovuj slovo „leukémie“ nahlas. Ani před mámou, ani před lékařem. K doktorce si klidně dojdi sama, ale řekni jen to co je evidentní, že seš furt unavená, bolí tě nohy, ruce a že se ti často dělaj samy od sebe modřiny. Třeba ještě řekni i to že ti máma tvrdí že ses praštila, ale že to není pravda, a že se ti ty modřiny dělaj i na místech jako je břicho nebo tak (prostě na místech kde si se praštit ani nemohla).

Vezmou ti krev a uvidíš co bude. Ono to klidně může bejt i nedostatkem nějakýho vitamínu. Zatím si zařaď do jídelníčku víc ovoce a zeleniny, a choď víc na slunce. Uvidíš jestli to něco udělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Zajdi k paní doktorce, jistě ti nechá v laboratoři odebrat krev k vyšetření krevního obrazu a doufám, že bude vpořádku a ty se budeš moci uklidnit.
Můžeš mít nedostatek křemíku nebo rutinu (2× týdně pohanka).
Bledulky mívají petechie (nedostatek vit. C, alergické reakce,).
Každopádně konzultace s lékařem je velmi vhodná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví