Pokročilý

Jak říct mamce že jsem měla pohlavní styk?

Jak říct mamce že jsem mělapohlavní styk?
Doplňuji:
Je mi 17. A s mamkou mam velmi silny vztah zalozen na duvere, jen nevim jak zacit konverzaci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jestli máš s maminkou tak dobrý vztah jak píšeš (a to je jen dobře a spousta děvčat ti to můžou jen a jen závidět ) tak já si umím představit, ač jako starý chlap, kdybych měl dceru ve tvém věku toto:
Maminko moje milá, sedni si, potřebuji si s tebou vážně promluvit.
Je to tady. Zkrátka a dobře stala se ze mě žena. No, hlavu ti neutrhne ale počítej s výčitkami a otázkami. Ale věř, že jestliže máte dobré vztahy tak to překonáte skoro v pohodě. Potom je ještě otázka, jestli to bude nebo nebude bez následků. Ale, to už je na další dotaz.

Další odpovědi:

Bronzový

"Víš, jak jsi říkala, že až budu chtít začít sexuálně žít, mám napřed za tebu zajít? A vš, jak jsi mi včera řekla, že nemáš čas, když jsem za tebou byla?"
Asi záleží dost na okolnostech - na věku, kdo je tím šťastným :) atd.

Bronzový

V jednom filmu řekla dotyčná. "Mami, od včerejška už nejím panenská jablíčka",
Ale záleží na situaci. Zda se to bojíš říct mamince, že jsi ji zklamala, nebo se bojíš, že se Ti mohlo něco stát, že půjdeš ke gynekologovi. ¨Snaž se najít vhodnou příležitost, kdy bude mít maminka dobrou náladu a dozvědět se, kdy začala ona s pohlavním stykem. Pak můžeš říci. Mami, to jsi měla o 6 měsíců dříve, 2 roky později než já.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.