juie

Jak říct klukovi , kterého…

miluju a snažím se ho už dlouho sbalit a on se pořád nechytá. Aby šel se mnou ven ( do útulku ) . Ale nějak decentně prosím neboť já jsem stydlivá . :)

Nejlepší odpověď
ondra07

Taky jsem stydlivý, ale musel jsem to překonat. Prostě se nestyď a řekni mu to na rovinu, že chceš s ním někam zajít. Třeba do cukrárny, na pizzu, do bazénu, do lesa… apod.
Za pokus nic nedáš, život je o tom, aby se vyzkoušelo všechno, za to, že ti řekne, že s tebou nechce jít ven, za to ti nikdo hlavu neutrhne :DD

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud umíš plavat jdi s ním do bazénu. Pokud plavat neumíš tak se „rychle“ nauč.

V plavkách tě uvidí raději než oblečenou v „útulku“ (v jakém v bezdomoveckém ?)