Avatar uživatele
simča9000

Jak říct kamarádkám že nechci kouřit?

Už sem to tu psala sem Ciganka ale v podstatě se chovám jako čech ne jako Cigan. Mám pár kamarádek taky Ciganek ale oni už nejsou jako já oni kouřej, jsou drzé, a vyvolávají rvačky. Stydím se zato, protože si pak lidi myslejí že to dělám snimi. Chtějí abych taky kouřila ale já sem spíš se spolužačkama (češkama) a ty jsou v poho. Ale kdybych jim řekla že nechci tak by mě totál zbyli! Znám je dobře a vím že oni jsou toho schopné. Co mám udělat aby nedošlo o bitce a nesvedli to na mě? Jak jim mám říct že já postě kouřit nechci a nikdy nebudu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Nuk nuk, mosoj před 3835 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ne,nechci znamená ne,a basta…pokud to někdo nechce pochopit má smůlu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

V první řadě se neboj jim prostě říct, že nekouříš ani kouřit nechceš. Je přeci na Tvém rozhodnutí, jestli to zkoušet budeš nebo ne. Nikdo Tě nemá právo do toho nutit, ani Tvé kamarádky ne. Pokud by Tě za to chtěli bít, promluv si o tom s někým dospělým – ideálně s rodiči, učitelkou apod. Za druhé, kamarádství není o tom, jestli jsi Romka nebo Češka, ale o tom, s kým si lépe rozumíš. Drž se tedy těch, se kterými si máš co říci, a se kterými je Ti dobře a ty, se kterými si nerozumíš prostě nech být, ať si myslí, co chtějí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Stýkej se s kamarádkami, které nekouří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
patmull

Najdi si nové kamarády.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

j, nevysvětlovat to může být dobrý nápad. Je to jako s lidmi, co jsou fanatici a maji jiný názor než ty. Je lepší se nepouštět do debat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek