Jak říct kamarádkám že nechci kouřit?

Už sem to tu psala sem Ciganka ale v podstatě se chovám jako čech ne jako Cigan. Mám pár kamarádek taky Ciganek ale oni už nejsou jako já oni kouřej, jsou drzé, a vyvolávají rvačky. Stydím se zato, protože si pak lidi myslejí že to dělám snimi. Chtějí abych taky kouřila ale já sem spíš se spolužačkama (češkama) a ty jsou v poho. Ale kdybych jim řekla že nechci tak by mě totál zbyli! Znám je dobře a vím že oni jsou toho schopné. Co mám udělat aby nedošlo o bitce a nesvedli to na mě? Jak jim mám říct že já postě kouřit nechci a nikdy nebudu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne,nechci znamená ne,a basta...pokud to někdo nechce pochopit má smůlu

Další odpovědi:

Stříbrný

V první řadě se neboj jim prostě říct, že nekouříš ani kouřit nechceš. Je přeci na Tvém rozhodnutí, jestli to zkoušet budeš nebo ne. Nikdo Tě nemá právo do toho nutit, ani Tvé kamarádky ne. Pokud by Tě za to chtěli bít, promluv si o tom s někým dospělým - ideálně s rodiči, učitelkou apod. Za druhé, kamarádství není o tom, jestli jsi Romka nebo Češka, ale o tom, s kým si lépe rozumíš. Drž se tedy těch, se kterými si máš co říci, a se kterými je Ti dobře a ty, se kterými si nerozumíš prostě nech být, ať si myslí, co chtějí.

Zlatý

Stýkej se s kamarádkami, které nekouří.

Pokročilý

Najdi si nové kamarády.....

Bronzový

j, nevysvětlovat to může být dobrý nápad. Je to jako s lidmi, co jsou fanatici a maji jiný názor než ty. Je lepší se nepouštět do debat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.