mirekborek

Jak říct holce, že je pěkná?

Je mi 12 a chodím do 6. třídy. Tento rok jsem přišel do nové třídy a zalíbila se mi tam jedna holka a já nevím, jak jí to říct. Díky za odpovědi. Facebook nemá.

Nejlepší odpověď
gecco

Česky, jasně a bez vytáček či jinotajů…
😉
Třeba ji doprovoď domů a cestou jí to řekni…

Další odpovědi
mojitek

takovýhle věci se holce nepíšou,chlapče. To ji musíš říct sám.

anonym

To musíš asi na plnou hubu chlapče,fejsbůkem nic do očí neřekneš.

bolak

To jí neříkej, nebo se ti vysměje do očí a ještě si z tebe budou utahovat s kamarádkama. Najdi něco v čem je dobrá (třeba předmět), popros ji o doučování a pak ji nech aby se do tebe zamilovala. Stačí nevrtat se v nose a nesahat na ni když jsi se zrovna drbal na zadku, a přijde to samo.

lota

„Jsi pěkná“ nebo „Líbíš se mi“?

bububabu

To záleží na tom jestli jí chceš říci že je pěkná jen tak a nebo jí chceš snad ještě k něčemu nestydatému dohnat.
Kamarádi si mohou říci na rovinu že je on či ona pěkná a myslet to přitom čistě a tak to i přijmout a být stále kamarádi.. a tak by to mělo i ve tvém věku být!