Kreama

Jak říct anglicky: Přečetla jsem ji jedním dechem? Díky za odpo :)

Nejlepší odpověď
quentos

huxa se seknul, to je blbost, sorry :{/>

Doslovný překlad by byl: I read it in one breath. (v Googlu skoro 2 miliony výskytů, takže zjevně lze použít.)
Idiom „in one breath“ se ale spíš používá u mluvení (něco ze sebe vysypat takřka bez nádechu). Spíš bych se přikláněl k „I read it with bated breath“ (dosl. se zatajeným dechem, sice to uhýbá trochu jinam, ale pořád lepší než doslovný překlad, který se nepoužívá).

Doplňuji:
resp. používá, ale ne tak často.

Další odpovědi
huxa

I read it on one inhale.

Snad to bude dobře, nicméně quentos by měl podat 100% odpověď :)