Karel Pop

jak říci holce že ji miluji a že jsem pro ni perfektní partner

známe se spolu 4 roky stýkáme se každý den ale nevím jak jí říci že ji miluji.Nebylo by lepší ji to zdělit písní nebo třeba kyticí a říci jí to při tom??? jestli volíte píseň prosím napište jakou by jste doporučili. děkuji moc za každou odpověď.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

kytice

Chybi ti v ankete jina odpoved …:D a trocha skromnosti by neuskodila ty pane perfektni …:D co my muzeme vedet nezname nemuzeme posoudit pokud ma rada kytky tak teda tu kytici pokud je na hudbu tak pisen ..pokud rada cte.. tak se da taky dat kytice od Erbena nebo to dat vsechno dohromady …:D No nejlepsi bude kdyz ji to reknes a nebudes ji uvadet pisni nebo kytkama do rozpaku …

Další odpovědi
marci1

kytice

Doplňuji:
Kytičkou nic nezkazíte, ale že ji milujete a že jste pro ni vhodný partner, na to by měla přijít sama.

simča9000

píseň

mojitek

to snad nemyslíte vážně.Jestli jste pro ni perfektní partner nebo ne-to musí posoudit snad někdo úplně jiný než …Vy…nemyslíte?