Jak řešíte večerní mlsnou a nechcete už jíst?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tak já jím né, že nechci klidně si udělám
hranolky s majolkou ať je večer, nebo není :)

Další odpovědi:

Stříbrný

přežeru se jak to prase :)

Bronzový

Přiznám se, že většinou něco sním.
Ale pokud mě chytně chuť na něco těžšího nebo hodně sladkého, vezmu si jablko či jiné ovoce nebo zeleninu.

Bronzový

to se nedá ošidit ,ale někdo to umí ovládat,ale pokud je mlsná,tak je mlsná

Zlatý

Většinou jablkem.

Stříbrný

Slušně řečeno "špatně"

Zlatý

tak buďto mám večer mlsnou a nebo už nechci jíst. Neslučuje se ,)

Stříbrný

Pokud mlsné neodolám,vždy se něco sladkého najde a nepřemýšlím,zda jíst nebo ne.Jinak jsou po ruce různá semínka a domácí sušené křížaly.V této době postačí první vlastní ředkvičky nebo šťavnatý kedloubek.

Zlatý

Já jídlo vůbec neřeším. Jím, když mám hlad a chuť, ale přiznám se, že nejsem zvyklá jíst po večerech - jestli myslíš takové to válení se u televize a tisíce chutí k tomu...:-) Buď jsem někde venku nebo doma něco dělám - a u toho nejím. Ani, když si něco čtu, nejsem zvyklá u toho mlsat. Já jídlo natolik miluji a uznávám, že si ho chci užít. :-)
Ale, když už to přijde, jsme "v tom" spolu s manželem a já nejsem nikdy líná připravit něco extra. Nezazdím naši "žravou" brambůrkami, buřtem ani chlebem s máslem, ale Mlsnou si hýčkám.
Když už, tak už - udělám tatarák a topinky nebo nějaký dobrý salátek na zobání (hlavně Caesar - jíme ho z jednoho talíře), bruschetty s rajčaty a bazalkou, klasické chlebíčky nebo jednohubky, sýrový talíř s hroznovým vínem a ořechy, rozpečený hermelín s brusinkami, uzená filátka z lososa s koprem nebo tuňáka s citronovým přelivem, "svatojakubky" na listech římského salátu, rozpečené libanonské chleby s balkánským sýrem, sušenými rajčaty a černými olivami, grilované lilky pokapané balsamicem, evo olejem, s pepřem a solí. Výborná věc jsou i rozmixované červené fazole (z konzervy, bez vody) se solí, pepřem a evo olejem s tortillovými chipsy...
Jsou to všechno rychlovky (ač se to nezdá), a velké dobroty (což se zdát nemusí, protože to tak je)...:-)

Pokročilý

Prostě se najím :D

Pokročilý

Jdu dřív spát nebo jdu dělat něco zajímavýho, při čem se nedá jíst ... Ale nejčastěji si vemu papriku nebo ledový salát a po malých kouskách to chroupu při televizi :-)

Bronzový

V tom lepším případě mě zachrání prázná lednice :D

Nejen večer, ale celodenně útočím na tohoto "honiče" tím nejpraktičtějším - čistou vodou. Zde platí, že hlad je převlečená žízeň, natož když jdem jen o "chuť". Je nutné dodržovat správně pitný režim: dostatek čisté vody, kterou NELZE ničím nahradit (fámy o vhodnosti "nealko nápojů" je jen nezdravý komerční trik).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.