x.kveta

Jak řešíte v plavkách nebo dresech viditelné obrysy bradavek? Jak by jste to řešili u malé slečny a jak v dospělosti?

Nejlepší odpověď
Damiana

Je to lidské, to bych vůbec neřešila! Spíš bych se zaměřila na pevnější a tmavší materiál nebo výrazný vzorek.

Další odpovědi
ReHu

V plavkách bych to asi nijak neřešila. U drezu asi volbou jiné podprsenky.
Kamarádka si baradavky přelepovala náplastí, když nosila tričko. Ale to už je hodně let.

Vzorovaný materiál je výborný nápad.

IK

dcera má stejný problém, nosí jen podprsenky které bradavky neprotlačí.
Plavky se také dají vybrat.
Rozhodně nepomáhá to neřešit. Pokud jí to vadí tak řešení je prosté a nemělo by se odkládat jí pořídit vhodné prádlo. I když už něco má tak to dej na charitu a kup co jí bude sedět.
V dospělosti je to stejné ale pochybuji že by si s tím někdo dělal hlavu.