Avatar uživatele
Damiana

Jak řešíte spor s tím, s nímž nemůžete nalézt společnou řeč?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/263343-rozbesneny-muz-pokousal-v-izraeli-policejniho-psa.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, hanny 2, ondra07 před 4379 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Heh, doufám, že ten chlap má očkováni proti vzteklině, aby chudák pes nemusel na přeočkování :).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud nemohu s někým dojít ke shodě, tak ho buď přeřvu, nebo ho naopak nechám, aby si řval na někoho jiného.
Pokud je někdo natolik zablokovaný, že není schopen přijmout jakoukoliv myšlenku, nemá cenu čekat na to, až vychladne a začne uvažovat. Chce to zachovat si rozvahu a vycouvat zavčas. Je jen ztráta času čekat pozitivní odezvu ještě během sporu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

to je tedy silný kafe na můj žaludek nevím jestli bych dokázala ukousnout ucho psovi pfuj brr.. musel být totálně rozzuřenej, když se tak bránil co ??
a ten s tím hadem to je taky síla..
Doplňuji:
taky jsem chovala Hroznýše královského byl hodný, ale jednou mě kousl, to vylítl jak čertík z krabičky – cítil z ruky kočku já ucukla, jak jsem se lekla a málem mu vytrhla čelist i ze zuby a to se nesmí, mohl mi zemřít..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tak něco jako spor jsem řešila zrovna včera.I když on to nebyl až tak úplně spor.Zvedla jsem se ze židle a šla pryč,protože poslouchat hloupé řeči jsem neměla náladu,navíc dotyčná byla a je přesvědčená o své pravdě a jinému názoru nedala šanci.Bohužel má takovou povahu,že vše by mělo být nejlépe po jejím,ačkoli téměř vždy má chybu v úsudku.Takhle to vypadá,když si někdo o sobě myslí,že se kolem jeho zadku točí svět.Když nesnese kritiku nebo výtku ke své osobě.Kritiku nikdo nemá rád,já taky ne,ale nekopu kolem sebe a hledím si z té kritiky něco vzít,abych se poučila pro příště.
Takže pokud nejde s někým nalézt společnou řeč-a s ní to fakt nejde-zvedám kotvy a mizím,protože nervy mám jen jedny a řešit malichernosti je ztráta času,když mám svých starostí dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

noo,zajimavy dotaz.kdyz je to v partnerstvi,nez­byva,nez cekat na pristupnost.a ze to nekdy trva.do te doby jdu do sve ulity,a vyckavam.rozhodne nekoušu,jen vrčím:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek