Merlin

Jak řešíte situaci když děti nechtějí jíst to co před ně postavíte?

Dáte jim na výběr z dalších možností nebo jim řeknete: tohle a nebo nic?

Nejlepší odpověď
kropitko

Vlastně nijak,nechceš,­nechtěj a zapomeň na to,že by jsi dostal/a něco jiného. Nikdy jsem je k jídlu nenutila…

Další odpovědi
rybíz

U nás se děcek ptáme co budou chtít na oběd ( večeři ) a s čím ( protože jsou mlsní, jak sto čertů ), a my jíme všechno. Řeknu vám, že je to strašně blbý způsob, kvůli vaření ( namítal jsem, aby kdo nechce jíst, tak nedostal nic jiného a až vyhládne tak sní vše, ale neprošlo to ). Vyřešte to co nejdřív bez ptaní, ubude vám spoustu starostí a práce.

iceT

Nase mamka taky rikavala-nechces,nejez,vsak ono te neubude-a taky jsme si moc vybirat nemohli.
A taky rikavala,ze z hladu se jeste nikdo nikdy nepos…

lerak14

jeto dobou tatínek řekl tak ať nejí ale maminka
vždy měla něco v záloze(třeba buchty)nebo dvě jídla protože jsme to nepapali co chtěl tatínek