Jak řešíte nominaci nejlepší odpovědi, když se vám líbí více odpovědí. Hodíte si (hypoteticky) kostkou ?

Nejlepší odpověď
briketka10

kdepák
hodnotím hlavně podle správnosti a někdy podle
vtipnosti, když už se jinak nedá, protože otázka
je někdy špatně položená a odpověď na ni je
prostě tak vtipná, že jiná být ani nemůže 😁
Doplňuji:
ohledně těch nominací
uděluju je dost často :))

Další odpovědi
gecco

Jo, jestliže se mi zamlouvá více odpovědí stejnou měrou – v zásadě si „hodím kostkou“…
😉

led

Aj keď sa mi môže páčiť viac odpovedí, len jedna sa mi páči najviac. Takže s tým nemám problém, virtuálna kocka nič nerieši,

zzzlatokopka

Neřeším:-) Zavírám málo svých otázek, a u jiných teď nominovat nemůžu.

Lamalam

Nemám správný kov na to, abych mohla nominovat v cizích otázkách. Ve svých nominuji podle toho, jak kvalitně byla moje touha po odpovědi ukojena ( a taky trochu podle oblíbenosti).

klumprt

Nejlepší odpovědi jsou moje odpovědi a vzhledem k tomu, že nemůžu dát dvě odpovědi na jednu otázku, tak podobné dilema prakticky nemůže nastat. 🙂 Kromě toho jsem taky teprv bronzový.
Co se týče odpovědí na moje otázky, tak dávám nominaci jen takové odpovědi, která beze zbytku a bezvadně odpoví na můj dotaz tak, že otázka může být uzavřena.