lerak14

jak řešíte domácí hádky-já odcházím a za 10 minut je vše zase v pohodě

samožřejme to nesmí být denně tam už se asi nedá nic dělat a je lepší odejít na pořád

Nejlepší odpověď
quentos

bydlím s maminkou a sestrou v pubertě – kombinace na zabití ;{)))> hádky si s nimi obyčejně pořádně nahlas vyříkám a za několik hodin je všechno taky v pohodě.

Další odpovědi
Gollumek.88

ač je to zvláštní, s přítelem se nehádáme. Doma, když se mamka se svým přítelem hádala tak sem mizela pryč na několik hodin, protože to bylo vždycky na dlouho a vždycky hrozně nepříjemné…

aramah

Dávno jsem pochopila že hádky nic neřeší..

Jahoda

My se moc nehádáme. Spíše si vyměňujeme názory.

elektrikář

Pokud byla domácí bouřka. Můj děda také chodil na procházku.Když se jej ptali jak se dožil tak požehnaného věku.Řekl jim že ztrávil větší část života na čerstvém vzduch.