Drap

Jak řešit problém ?

Jak by vláda a policie řešila problém s nepokoji, jaký máme dnes na šluknovsku , kdyby současné problémy nastaly na více místech republiky? A ta možnost je zcela reálná.

Nejlepší odpověď
ten který je

Obávám se že by použila proti lidem tvrdé násilí aby ochránila nepřizpůsobivé.

Další odpovědi
arygnoc

není důležité, JAK by ho řešila – je načase, aby ho řešila – pozavírat nepříspůsobivé, agresivní a nerespektující zákony.

a konečně dát do pořádku legislativu.

třeba sociální dávky: podobně, jako podpora v nezaměstnanosti – jestli si nedělal 3 roky zpátky nic, nedostaneš ani floka. O děti se postaráme v děcáku (a ještě to zaplatíš).
Chceš žít slušně – makej (bez ohledu na barvu pleti)!

prostě – asociálům žádná sociální pomoc!

jendahun

Separace,vystě­hování,nejlépe na Mars.Co tak je všechny poslat do jejich pravlasti Indie.Tam by se už zredukovaly jejich stavy nějak… přirozeně.Dát jim možnost se prosadit na vlastním území,kousek Sibiře,Afriky..To už asi nemá řešení.Nebo vlastně jen jedno,ale do toho se nikomu nechce.
Špatně jsem pochopil otázku,teď mi to došlo.Asi souhlasím s „Ten který je.“