LejdyTerr

Jak resit odskodneni za dopravni nehodu?

V utery jsme meli nehodu, ridic jel po dalnici min. 130km v hodine, chumelilo, dostali jsme smyk a ja mam zlomeny 7. krcni obratel. Od zamestnavatele dostanu malo, muzu pozadovat po vinikovi 500kc za kazdy den marozeni, kdyz ma vysoky plat a byla to jeho vina? Nebo jak to jinak resit?

Odpovědi
lukas.zmizik

Obrátit se na právníka, na pojišťovnu viníka a soud, pokud je zapsán jako viník nehody a není o tom pochyb, pak je šance na ůspěch jasná.

Drap

Pokud měl pojištěné spolujezdce, zak můžeš požadovat od pojišťovny. Jinak se musíš obrátit na občanskoprávní sou­d.

anonym

Říkáš že máš zlomený 7 obratel a krční k tomu ? Jsi tvrdá žena, která i s tak poškozeným obratlem může vysedávat u PC !