Jak řešit dluhy

Mám hodně půjček ne mojí vinou a už začínám mít problemi se splátkami.Posílám je pozdě a chodí upomínky.Všude říkají oddlužení nebo splácejte jen jednu atd.Jak to řešit.

Nejlepší odpověď
DV

Dobry den, dle meho nazoru neni osobni bankrot resenim, protoze, jak rikate, zatim to vypada, ze to stihate jakz takz splacet. Mou radou je konsolidace pujcek, z bankovnich ustavu o kterych vim, ze tuto sluzbu nabizeji, je GE Money Bank, ale jiste i dalsi. Jde o to ze banka za vas zaplati vase pohledavky a vy jim splacite takto zaplacene dluhy, splatky se snizi a doba protahne.

DULEZITE je nevyrazet klin klinem a NEPUJCOVAT si od nebankovnich instituci na to, aby jste mohl splacet splatky. Takova pujcka se velmi prodrazuje.

Další odpovědi
Dandi

POkud jste v bezvýchodné situaci, tak doporučuji osobní bankrot (viz odkaz)

Zdroj: http://www.me­sec.cz/clanky/nez­vladate-sve-dluhy-moznym-resenim-je/

Jivinho

Dobrý den, poraďte se s finančním poradcem, pracuje zdarma – pouze z provizí z bank. Velké dluhy máte možná i kvůli tomu, že necháváte zbytečně hodně pěněz na úrokách. Finanční poradce Vám určitě poradí a poradí Vám, jak se z toho dostat.

Attack-design

dle mého pokud už nestíháte platit,osobní bankrot vám nepovolí, holt musíte posílat na všechny půjčky něco

s.dadulka

nejlepsi moznost je vyridit si jednu pujcku,tou zaplatit vsechny stare a pak uz splacet jen tu jednu.