vita

Jak reklamovat mobil?

Zdravim.Mat tu dotaz na ty co se setkaly s podobným připadem. Před necelými 2 lety jsem zakoupil synovi k vanocum mobil,který kleknul a je nefunkční,zaruka je ještě 2 měsíce ale internetova firma již neexistuje a je na heuréce spousta negativnich zpráv. Jde mi jen o to kde mobil reklamovat. Mod děkuji za pomocnou radu.

Odpovědi
anonym

To, že neexistuje „internetová firma“ (tím myslíš web – e-shop??) neznamená, že neexistuje daná firma a nebo její právní nástupce, ale pokud je to oficiální dovoz, pak můžeš reklamaci uplatnit ve značkovém servisu nebo u dovozce.
Pokud je to ´šedý´ dovoz, máš pravděpodobně smů­lu.