milablond

Jak reklamovat laserove osetreni bez vysledku?

Podstoupila jsem laserove odstraneni zilek na renomovane klinice v Praze, zaplatila nemalou sumu a stav se nezlepsil ani o trochu! Jde o to, ze pred osetrenim jsem musela podepsat papir, ze to nemusi ucinkovat. Fakt vychcanost. Da se proti tomu nejak bojovat?

Nejlepší odpověď
marci1

Obávám se, že pokud jsi podepsala informaci o tom, že to nemusí účinkovat, asi by Ti reklamaci neuznali. Touto informací se kryjí pro případy reklamací. Je velmi důležité si rozmyslet, co podepíšeme. ☹