Jak regulovat rychlost větráčků v počítači?

Větráčky se poslední dobou nějak moc točí. Jak je můžu ztlumit?

Odpovědi
Olaf

Nejprve bych zkontroloval, jestli náhodou nejsou větráky ucpané prachem. Rychlost větráčků můžete řídit programem Speedfan. Dal bych si ale pozor s tím, co dělám, protože jestli je zpomalíte moc a ony nebudou dostatečně chladit komponenty, může to s nimi dopadnou zle.

Zdroj: http://www.al­mico.com/speed­fan.php

Retko

Jo, vysaj to nejdriv s vysavacem. Vazne to pomuze. Teda me to pomohlo fakt moc.