kolok

Jak regulovat připojení 3G sítě?

Dobrý den, vlastním mobilní telefon se systémem android. Využívám operátora Kaktus od T-mobile který nabízí Facebook připojení zdarma, ale můj smart phone automaticky strhává při zapnutí 3G sítě kredit z důvudu synchronizace kontaktů, aktualizace kalendáře atd.. Neznáte aplikaci pro tento systém která by dokázala regulovat jaké aplikace mohou využívat toto 3G připojení, nebo jak se toto dá nastavit v systému. Za každou odpověď děkuji a doufám ,že tento problém který má mnoho lidí dokážeme vyřešit.

Odpovědi
klob1

Tak vypni někde tu synchronizaci a aktualizace, to mi také dělalo, že věčně krédo pryč. Tak se jezdilo na Operátora a ten mě sámo vyfákl. Tak, co to je zrušené, tak mám klid. A provádím to, když to chci udělat. Někde by to snad telefon měl mít možnost nastavit a pak i sám program to jistě někde má v nastavení.
Takže zapnout a vypnout v nastavení.