natybubu

jak regujete na aktuální problém s methylalkoholem??

Nejlepší odpověď
Fienir

Reaguji tak, že nepiji tvrdý alkohol (nepil jsem ani před prohibicí kvůli nebezpečnému methylalkoholu). Normální člověk to vydrží, závislák si může dát pivo, na uspokojení své závislosti mu to musí stačit.

Další odpovědi
anonym

Nijak- je mi to jedno. Dávám přednost kvalitnímu vínu, při vyjímečných příležitostech mám spolehlivé zdroje léta prověřeného domácího ovocného destilátu. Po pivu se údajně blbne, po vínu zpívá, tak si zpívám, dokud mi to někdo nezakáže.:D

tom004

Nereaguji,nemusím ho. Prý je jedovatý. 🙂

Hlada

Zemřelé lituji. Snad se brzy zjistí, který alkohol je kontaminovaný. Pokud by prohibice trvala delší dobu, mohl by to být v důsledku důvod ke zvýšení DPH nebo jiné daně nebo snížení státních výdajů.

anonym

Škoda,že otázka není psaná Braillovým písmem.

baghira

Můj problém to nebyl a není – tvrdý alkohol prakticky nepiju a nechybí mi.

pizlicka

lituji ty,co maji strach.ja jsem v klidu,protoze jsem abstinent.

anonym

Tvrdý alkohol piji vyjímečně, tak nijak nereaguji a o zmíněnou aféru se nezajímám.