Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jak reagujete na komplimenty?

Na ty malé reaguji úsměvem a poděkuji, ale co když vám jich někdo řekne víc za sebou a je z něj úplně jasně cítit obdiv k vaší osobě? Já teda nevím, když se mi to stalo, zůstala jsem stát s vykulenýma očima, moje uši se nestačily divit a pak jsem teda poděkovala. Cítila jsem se trochu nervózně, ale zároveň je zvláštní, jak to na vás někdo dokáže tak „vylejt“, stalo se vám to někdy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, anonym před 4419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Viz včerejší otázka z podobného soudku:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byli-jste-dnes-nebo-treba-nedavno-pochvaleni-kym-a-za-co-jak-pochvalu-prijimate

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Všechny komplimenty okamžitě převádím na žert, Velice to sníží případné napětí, uvolňuje komunikaci …velice se mi to osvědčilo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Zbystřím pozornost a jsem ve střehu.Čekám nějakou levotu.Už jsem zkrátka takový.To mne naučil život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stalo. Zarazilo mne to, poděkovala jsem a řekla: Panebože, a co já si s tím teď mám počít?
Chvíli bylo ticho a pak následovala salva smíchu se slovy:
No ne, Ty taky někdy umíš mlčet?
Tehdy jsem to vážně dokázala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jak říkáš nad malou pochvalou jsem trochu v rozpacích, při opravdu velké , že mi to sluší, nebo ty jsi to dobře vymyslela, udělala, ale i při gratulacích, oslavách, předávání dárků – to vše mě většinou dokáže vykolejit a jsem překvapená, zaražená, zčervenám a někdy tak dojatá, že se i rozbrečím..
raději chválím..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

úsměvem,
děkuji s úsměvem,
děkuji s úsměvem a komplimentem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Pri velke pochvale jeste rada nabidnu svuj podpis:-)-ne srandu si delam.Ja sem vetsinou v rozpacich ale i dojata nekdy pysna a nekdy neduveriva,ono taky zalezi kdo vam ji rika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Podle toho, od koho poklona je. Když to je někdo, koho znám, řeknu něco v tom smyslu, nech toho, nebo budu nafoukaná 🙂.
Když to je někdo cizí, poděkuju, ale jsem nervní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek