pusinka50

Jak reagujete, když zde NA SVÉ otázky dostáváte nesmyslné, nic neříkající a nedostatečné odpovědi?

Nemyslím zábavu, ankety apod. Myslím, když položíte otázku, na kterou se potřebujete dozvědět něco konkrétního či nějaká fakta, která vám pomohou v konkrétním řešení daného problému, nebo vás nějak poučí. A nebo odpovídající dají tipy na možná řešení, ale takové tipy, které obšírněji popíší řešení problémů a nikoliv, že odpovídající odpoví jednu nic neříkající větu a když tazatel doplní otázku, protože odpověď stále nezná, již se poté dále v doplnění k otázce nevyjádří atd.

Dáváte zdejším uživatelům palce za odpovědi na vaši otázku, i když jejich odpověď JE k danému tématu otázky, ale je tak odbytá a stručná, že jejich rady či tipy jsou tím pádem naprosto bezcenné, nedostatečné a pro tázajícího nepoužitelné a žádnou radu ve skutečnosti vůbec nezískáte?

Doplňuji:
Gecco, nemyslím stručné odpovědi typu „ale já tazatelka jsem hloupá, tak jsem odpověď nepochopila“. Myslím odpovědi, kdy pro jejich stručnost a jen pár slov není vůbec možné ani odhadnout návod k problému.
A když mě odpověď opravdu pobaví svou vtipností, tak jí také někdy oboduji. Gecco, myslíš např. Zjentka, místního baviče? 🙂 🙂

Ještě bych rozšířila otázku, kdybyste se k ní vyjádřili:
Palcujete odpovědi, které jsou úplně mimo téma, které vůbec neodpovídají na otázku, které očividně usilují jen o body? Pár takových uživatelů tu je, nechci jmenovat.
JÁ MYSLÍM ODPOVĚDI NA „VAŠI“ OTÁZKU, NE ODPOVĚDI NA OTÁZKY JINÝCH UŽIVATELŮ. TO JE ASI JASNÉ, že při čtení otázky jiného uživatele nebodujete hloupé odpovědi.

Já jen, že při položení SVÉ otázky neboduji nic neříkající či hloupé odpovědi. To, že neboduji hloupé odpovědi na otázky jiných uživatelů z toho vyplývá.

Myslíte, že se takový „hloupý“ a „nicneříkající“ uživatel na vás naštve, že jste ho neobodovali?

Nejlepší odpověď
arygnoc

jiná odpověď

aj klásť otázky je umenie.

nezmyselne položená otázka typu „Můžu dat okamžitou výpoveď?“ nemá logickú odpoveď, na rozdiel od otázok „Můžu dat okamžitou výpoveď jaok zaměstnanec?“, „Můžu dat okamžitou výpoveď jako zaměstnavate?“, „Můžu dat okamžitou výpoveď, když jsem ve skušební době?“, …

takže často záleží i na faktoch, ktorých sa otázka týka (u počítačovej problematiky pravidelne absencia os, prípadne prehliadača [a iného], kde problém vzniká), a tak by sme mohli pokračovať donekonečna.

osobne neznášam odpovede typu ODKAZ a nič viac.
a potom ešte upozornenia na porušenia kódexu, pravidiel a čo ja viem čoho (som myslel, že dotyční už zmizli, stalo sa, ale ich absenciu aktívne zaskočili iní magori).

takže:
pýtajte sa správne, dostanete správnu/vyčer­pávajúcu odpoveď.

palcujem výstižné a správne odpovede.
iba odkazy nikdy.

;-Q

Další odpovědi
gecco

jiná odpověď

Někdy ´opalcuju´ třeba odpověď, která mne pobaví…
😉
Jinak ale ´palcuju´ odpovědi, které považuju za správné a ´k věci´.
___
Problém nedostatečné odpovědi – mnohdy je možné, že odpovběď je správná a dostatečná, ale tazatele přesto neuspokojí, protože pro její pochopení nemá další potřebné znalosti/informace.
Spíše se ale (tady) potkávám s otázkami, z nichž je jasné, že tazatel se ve skutečnosti ptá na něco jiného (případně vůbec neví, nač se ptá) a na žádost o upřesnění (doplnění…) dotazu nereaguje.
😉
Doplňuji:
Odpovědi na své otázky palcuju všechny – jako poděkování za odpověď.
Pak z těch ´správných´ vyberu jednu a tu Nominuju.
😉

briketka10

jiná odpověď

na mou otázku, když odpoví někdo vtipně dám
bodík i nominaci, ale já moc otázek nedávám..
včera jsem jednu položila a utržila jsem jen
urážku, že si s ní můžu jít očistit po vykonání
potřeby a že mám uzavřený profil to je na mě
a na všech ostatních, kdo ho má, nebo nemá
oteřený..
ale k věci, všechny uživatele co zde odpovídají
správně, boduji i co vkládají odkaz, ale měli by
sami něco k tématu svými slovy něco připsat..
pak si taky vyberu a udělím nominaci někdy je
to i za nejvtipnější odpověď 😁

většinou sem chodím v noci a boduju jen tak,
protože mám bodů hodně :))
Doplňuji:
ovšem někdy mám pocit, že spoustu lidiček zde
nečte příspěvky v Diskuzi a je to docela škoda,
protože, když už někdo nemůže napsat doplnění
vloží do diskuze většinou správnou odpověď,
nebo se tam alespoň dá k věci diskutovat :)

Nazdar Bazar

ano, dávám palce všem odpovídajícím, i přesto, že příliš stručná a nedoplněná odpověď nic neporadí

Ale pokud je vyloženě hloupá tak palec neudělím.

talka

ne, nedávám palec odpovědím na svou otázku, které odpoví jen pár slovy, v doplnění se již ke své odpovědi nevrátí a tím vůbec nepomohou k řešení otázky

Doplňuji:
Odpovědi typu „nevím“ jsou zbytečné a nesmyslné (jen pro zisk bodů).

anonym

jiná odpověď

Palcuju ty,které považuji za správné,či někdy vtipné.

ratava

jiná odpověď

Většinou dávám všem, co odpoví, jako poděkování za snahu. Občas to, že mi odpověď nepomůže není vina odpovídajícího, ale třeba i mého momentálního „zatemnění“ (třeba jako dnes :o) ), tak…
Jen odpověď zcela mimo dotaz, nebo ve smyslu „nevím“ asi neboduji…

Ale že bych se bála, že si odpovídajícího kvůli neopalcování proti sobě poštvu… ? Ty jo :o)

www

ne, nedávám palec odpovědím na svou otázku, které odpoví jen pár slovy, v doplnění se již ke své odpovědi nevrátí a tím vůbec nepomohou k řešení otázky

Doplňuji:
Pokud je ale otázka poněkud odbornější či obšírnější, dávám občas palec i za snahu.

mokrygorky

ne, nedávám palec odpovědím na svou otázku, které odpoví jen pár slovy, v doplnění se již ke své odpovědi nevrátí a tím vůbec nepomohou k řešení otázky

Doplňuji:
A ty typu Čeněk no comment..

suaeda

jiná odpověď

Doplňuji:
Za dobré, nebo vtipné odpovědi dávám bodík. Pokud se dobré odpovědi vůbec nevyskytují tak se zde dál neptám.

Roxana

ne, nedávám palec odpovědím na svou otázku, které odpoví jen pár slovy, v doplnění se již ke své odpovědi nevrátí a tím vůbec nepomohou k řešení otázky

Dávám palec užitečným odpovědím…řekla bych že je tu pár uživatelů, kteří si ty palce za užitečné odpovědi až tak nezaslouží, jen sbírají a dělají ze sebe rádoby vtipné osoby 🙂

Samosebou nejvíc hloupé a absolutně zbytečné mi přijdou reakce ( neříkám odpovědi, jelikož je za odpovědi ani nepovažuji) jistých jedinců zde, které ani opravdu nezodpoví danou problematiku uvedenou v dotazu, kolikrát jsou tu takoví uživatelé více na obtíž a otravní, než užiteční a že by třeba opravdu poradili. 🙂
Doplňuji:
BTW Arygnocu i na správně položenou otázku s potřebnými informacemi k otázce jsem dostávala v odpovědích jen útoky na mou osobu, reakce mimo mou otázku případně nesmyslná nařčení a reakce takových, kteří mi k tomu ani nedovedli říct opravdu odpověď…kéž by tu byl někdo, kdo takové uživatele vyfiltruje ze zdejší stránky…

anonym

jiná odpověď

Doplňuji:
Nejprve se zamyslím a pak soudím sám sebe snad,protože si z nikoho nehodlám dělat poskoky!…a tak se většinou spokojím s tím co se nabízí,když o něco žádám,protože být soběstačný se stává kruou realitou?

tony2412

jiná odpověď

„dobrá"odpověď je když někdo napíše od čeho je google,dlouze odpoví,že jsem línej si to najít sám a zapleveluju tyto stránky,přitom by stačilo odpovědět jednou větou,nakonec by se "odpovědi“ mohly zrušit,přeci existuje google!! 🙂

anonym

Mokrýtrenky – Nevím ,kdo mě vyhlašoval „veřejně“,aby se zvýraznil a upozornil na svoji zmatenost,jinak 15 let už mi bylo též,takže jistá tolerance by tu byla.

anonym

…jinak je mi úplně jedno kdo jaký má mindráky,někdy se pobavím,někdy se něco dozvím,někdy jen přijímám svou roli a když je to tady na chatu,tak božuhell?

anonym

„krutá realita“

anonym

Taky se rád někdy ztrapním,proč ne?