Avatar uživatele
iceT

Jak reagujete,kdyz vas nekdo prozvoní,at znamy nebo cizí,a ceka ze zavolate zpatky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, PostApMan, anonym před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Pokud nejsem domluvený jinak,nereaguji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pokud mi volá někdo známý tak zavolám zpět,když je to cizí číslo nereaguji

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Považuji to za vrchol nevkusu a neslušnosti.Něco jiného je když se lidé předem domluví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Pokud jsem domluvená, čekám to a jde o známého, zavolám zpět. Cizí čísla nezvedám a už vůbec nevolám zpět 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Pouze se podívám kdo to je,ale zpět nevolám.Když se mnou chce někdo mluvit,tak ať mi zavolá sám.Mám i vypnutou hlasovou schránku.Nejsem banka abych každému volala zpátky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nic takového neznám, nikdo mi to nedělá. Jsem domluvený s rodinou
že mně prozvoní v době kdy já mám vůči nim výhodný tarif ( mimo špičku a v so/ne).
Jinak mi to nikdo nedělá. Na neznámá a nejenom neznámá čísla volám vždy, když jsem hovor nezvedl. Je to slušnost a u mě navíc možnost že je to obchodní hovor, čímž dávám dotyčnému najevo že mi na něm záleží.
Jakékoliv jiné jednání by v podstatě znamenalo, že je mi ukradený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Pokud mám číslo uložené, nebo čekám hovor tak ano (co se týče pracovního telefonu).

Ale v dnešní době bych se asi nedoplatil, kdybych volal zpět na každé neznámé číslo co mě prozvoní.
Když je to pro volajícího tak důležité, tak normálně zavolá – neprozvání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Reaguji tak, jako by nic nezvonilo. Spíš prozváním vedoucího, jelikož má služební telefon a nemusí to platit. Samozřejmě v pracovních záležitostech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

já na zpět nevolám..ale moje sestra a ostatní členové rodiny mi to sami navrhli..ze je prozvoním a oni volají zpátky..
Doplňuji:
jen bych chtěla dodat..
nejsem vyčůraná..je to otázka peněz..a pokud mám tak volám,pokud nemám tak prozváním..
bohužel si ještě nevydělávám..je mi to vůči ním taky blbé..a určitě jim to vrátím..

Upravil/a: lilibou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Prozvoním nazpět ;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Dělají to jen vyčůraní lidé, zpět nikdy nevolám, maximálně také prozvoním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Záleží na tom, kdo mě prozvání a ohledně čeho, pokud to vím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Podívám se kdo to je a prozvoním ho znovu většinou mi všichni volají hned nazpět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

cizím nevolám, rodině někdy ano, někdy napíšu sms, co potřebovali, že jsem „neslyšela“ že volali. jinak toto dělá moje babi 🙂 prozvoní, pak nic, volám zpátky a ona říká, že se asi umáčkla nebo že zrovna někdo zvonil, tak to musela položit…a začne se ptát, jak se máme a co novýho …:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Na neznámé číslo nereaguju a na vyčůránky a spořivce,které znám,tak na ty nereaguju taky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek