Jak reaguje váš protějšek, když mu řeknete: „tak si to kup“.?

Nejlepší odpověď
gecco

Poslechne – a koupí si to…
😉
No – někdy si „to“ koupí, aniž se zeptá…
😉

Další odpovědi
lexx

…a kdo to zaplatí ?

nosahosa

No ty jsi se zbláznil, víš kolik to stojí?
(Stejně si myslím, že mi teď naznačuje, co chce k Vánocům…) :D

anonym

Kdykoli si přítelkyně chce něco koupit, zaplatí si to ze svého. Mne se ptá pouze na názor.

mosoj

Nic takového své ženě neříkám a nikdy jsem neříkal. Vždy měla své finanční prostředky, aby byla samostatná a rozhodovala se sama.
Taktéž mně se nikdy nestalo, aby mně řekla to si nekupuj, nebo aby mně řekla tam nechoď.
Nicméně v takovém případě to chce od partnerů hodně zodpovědnosti a rozumu. Nikdy jsme neměli nadstandartní příjmy a půjčky jsme si dovolili pouze za minulého režimu a nikdy nás to nezruinovalo.

dudu

Můj protějšek se na nic netáže, ale s úsměvem číslo osm se pochlubí svým nákupem a je si jist, že pochválím zboží i počin. Věřte, že i na to si po 42 manželství zvyknete.

lota

Jak kdy. Ale toto mu říkám málokdy.

anonym

Jugare, já jsem si za komunistu nastřádal majetek, což ty s rukami v kapsách nedokážeš i v současnosti. A píše se když a né kdyš!

anonym

Nastřádal?A z čeho?
Tys to možná tak někde nakradl.