Agneta

Jak reagovat na veřejnosti na sexistické poznámky?

Mám to samozřejmě jako každá žena velmi ráda, že se mužům líbím, a nemám problém s jakoukoliv odpovědí, jen bych jich měla ráda více na skladě :DDD
Doplňuji:
jjj a tencosepta >>> jakto, že jste to nepochopili? Teď polopatě:
mám ráda sexistické komplimenty, miluju je…teď jasný?:D

Nejlepší odpověď
quentos

bodejť by to respondenti pochopili: zřejmě si pletete pojmy. „sexistické komplimenty“? Zde si přečtěte, co je sexismus: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­xismus
„sexistický kompliment“ je protimluv.

Další odpovědi
jjj123456789

Že se ti nelíbí sexistické poznámky. Uvidíš, že už tě nikdo nebude obtěžovat lichotkami nebo tě urážet držením dveří.

tencosepta

Třeba kladivem.

zjentek

jestli máš ráda sexistický komplimenty, tak to bys měla hodně ráda mě
..napadlo mě, že bych pár mohl dát k dobru, jako příklad ..ale jeden by se tady moh urazit.. ,)

klumprt

Mně napadlo říct: „Rakovina, aby tě do hlavy sežrala!“, s patřičným romským přízvukem, ale když máš ty poznámky ráda, tak se to asi moc nehodí… 🙂

Agneta

klumprt >>> tak jsme si stále ještě neujasnili, o jaké poznámky jde

Agneta

quentos >>>> děkuji, ale nic se tam nedalo vyčíst, bohužel:D
a co se teba týká: pojem "s. kompliment"se v otázce objevil doplněním až poté, co oni ot. nepochopili:D

quentos

to nic nemění na tom, že se jedná o protimluv. Nelze mít ráda sexistické komplimenty, protože nic takobého neexistuje :{D> jak to že se z toho nedalo nic vyčíst? tom,uhle rozumí i člověk s podprůměrnou inteligencí: „[Sexismus je] přesvědčení, že jedno z pohlaví je nižší, méně důležité nebo schopné.“

Agneta

tak to né…podle mně je to jinak, a ve Wikipedii to není vysvětlené jak je to podle mně, a nebo jsem to špatně napsala, protože jsem jakožto blondýna mnohem chytřejší než ostatní a proto mají ostatní problémy to pochopit:D