Avatar uživatele
Agneta

Jak reagovat na veřejnosti na sexistické poznámky?

Mám to samozřejmě jako každá žena velmi ráda, že se mužům líbím, a nemám problém s jakoukoliv odpovědí, jen bych jich měla ráda více na skladě :DDD
Doplňuji:
jjj a tencosepta >>> jakto, že jste to nepochopili? Teď polopatě:
mám ráda sexistické komplimenty, miluju je…teď jasný?:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, zjentek, gecco před 3542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

bodejť by to respondenti pochopili: zřejmě si pletete pojmy. „sexistické komplimenty“? Zde si přečtěte, co je sexismus: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­xismus
„sexistický kompliment“ je protimluv.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jjj123456789

Že se ti nelíbí sexistické poznámky. Uvidíš, že už tě nikdo nebude obtěžovat lichotkami nebo tě urážet držením dveří.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tencosepta

Třeba kladivem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jestli máš ráda sexistický komplimenty, tak to bys měla hodně ráda mě
..napadlo mě, že bych pár mohl dát k dobru, jako příklad ..ale jeden by se tady moh urazit.. ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Mně napadlo říct: „Rakovina, aby tě do hlavy sežrala!“, s patřičným romským přízvukem, ale když máš ty poznámky ráda, tak se to asi moc nehodí… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

klumprt >>> tak jsme si stále ještě neujasnili, o jaké poznámky jde

před 3542 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

quentos >>>> děkuji, ale nic se tam nedalo vyčíst, bohužel:D
a co se teba týká: pojem "s. kompliment"se v otázce objevil doplněním až poté, co oni ot. nepochopili:D

před 3542 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

to nic nemění na tom, že se jedná o protimluv. Nelze mít ráda sexistické komplimenty, protože nic takobého neexistuje :{D> jak to že se z toho nedalo nic vyčíst? tom,uhle rozumí i člověk s podprůměrnou inteligencí: „[Sexismus je] přesvědčení, že jedno z pohlaví je nižší, méně důležité nebo schopné.“

před 3542 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

tak to né…podle mně je to jinak, a ve Wikipedii to není vysvětlené jak je to podle mně, a nebo jsem to špatně napsala, protože jsem jakožto blondýna mnohem chytřejší než ostatní a proto mají ostatní problémy to pochopit:D

před 3542 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek