Jak reagovat na upřené pohledy v MHD?

Některým z vás se určitě stalo, že se jste na cestě metrem či busem zaregistrovaly upřený pohled nějaké sympatické osoby druhého pohlaví. Opětovali jste ho nebo jste uhnuli a koukali do země? Jak takovou situaci vyřešit, aby to nezůstalo jen u toho pokukování? Samozřejmě se může stát, že máte holuba pod nosem a myslíte si, že vás chce dotyčný sbalit.:)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pokukuj taky -usměj se ,bude ti úsměv opětován – a co navíc …den se tím prozáří ,vždyť tě to ani nic nestojí .
Pokud se necháš zlákat – je jen tvoje věc.
Jo s holubem je pak úsměvný trapas ,ale i to patří ke zpestření dne . Jo kdyby to vždy skončilo jen u „holuba“ .......měj prima den

Další odpovědi
manon

Je – li Ti sympatická a jsi nezadaný, proč pohledy neopětovat. Pokud ji nevidíš poprvé, dá se očekávat, že to není ani naposled a pak se ta hra pohledů může vyvíjet postupně. Ale jestli jsi ji ještě nikdy neviděl a bojíš se, že už neuvidíš, chce to asi něco jako " slečno, něco tak krásného jako jste vy jsem ještě nikdy neviděl a bojím se, že když mi zmizíte, už nikdy neuvidím" :) A pak se uvidí. Sázím na to, že facku nedostaneš :)

Když se pokukovalo po mně, vždycky jsem automaticky kontrolovala zda mám sukni, zda je v pořádku na svém místě, jestli nemám drobky u pusy… a teprv pak jsem si připustila, že by v tom mohlo být i něco jiného :)

Jen směle do toho :) Hromada lásek vznikla právě takto :)
Doplňuji:
Ještě zkontroluj, zda ten upřený pohled není zcela bezduchý :) Zda dotyčná jednoduše neciví „do blba“ :)

venkovan

Zas rozbitý zip u kalhot a ten se „rozjel“ , či špatně zapnutá košile nebo z poklopce kouká kus cípu košile.
Vše záleží na situaci – použil bych asi klasické Grosmanovské – slečno (paní) – je vedle vás zaměstnání?

Deli

Pohled oplatit, usmát se, pokračuje-li to slibně, naznačit třeba pití kávy Ty a ona spolu… Kývne-li, tak už jen dojít k ní a na tu kávu ji opravdu pozvat.

anonym

Ještě stojí za zmínku ujistit se, zda za vámi nevisí nějaký akční plakát. :)

manon

Nebo nestojí Brad Pitt :)

anonym

pravda :)