Jak reagovat na upřené pohledy v MHD?

Některým z vás se určitě stalo, že se jste na cestě metrem či busem zaregistrovaly upřený pohled nějaké sympatické osoby druhého pohlaví. Opětovali jste ho nebo jste uhnuli a koukali do země? Jak takovou situaci vyřešit, aby to nezůstalo jen u toho pokukování? Samozřejmě se může stát, že máte holuba pod nosem a myslíte si, že vás chce dotyčný sbalit.:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokukuj taky -usměj se ,bude ti úsměv opětován - a co navíc ...den se tím prozáří ,vždyť tě to ani nic nestojí .
Pokud se necháš zlákat - je jen tvoje věc.
Jo s holubem je pak úsměvný trapas ,ale i to patří ke zpestření dne . Jo kdyby to vždy skončilo jen u "holuba" .......měj prima den

Další odpovědi:

Stříbrný

Je - li Ti sympatická a jsi nezadaný, proč pohledy neopětovat. Pokud ji nevidíš poprvé, dá se očekávat, že to není ani naposled a pak se ta hra pohledů může vyvíjet postupně. Ale jestli jsi ji ještě nikdy neviděl a bojíš se, že už neuvidíš, chce to asi něco jako " slečno, něco tak krásného jako jste vy jsem ještě nikdy neviděl a bojím se, že když mi zmizíte, už nikdy neuvidím" :) A pak se uvidí. Sázím na to, že facku nedostaneš :)

Když se pokukovalo po mně, vždycky jsem automaticky kontrolovala zda mám sukni, zda je v pořádku na svém místě, jestli nemám drobky u pusy... a teprv pak jsem si připustila, že by v tom mohlo být i něco jiného :)

Jen směle do toho :) Hromada lásek vznikla právě takto :)
Doplňuji:
Ještě zkontroluj, zda ten upřený pohled není zcela bezduchý :) Zda dotyčná jednoduše neciví "do blba" :)

Zlatý

Zas rozbitý zip u kalhot a ten se "rozjel" , či špatně zapnutá košile nebo z poklopce kouká kus cípu košile.
Vše záleží na situaci - použil bych asi klasické Grosmanovské - slečno (paní) - je vedle vás zaměstnání?

Zlatý

Pohled oplatit, usmát se, pokračuje-li to slibně, naznačit třeba pití kávy Ty a ona spolu... Kývne-li, tak už jen dojít k ní a na tu kávu ji opravdu pozvat.

Diskuze k otázce

anonym

Ještě stojí za zmínku ujistit se, zda za vámi nevisí nějaký akční plakát. :)

Stříbrný

manon

Nebo nestojí Brad Pitt :)

anonym

pravda :)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.