Pokročilý

Jak reagovali?

Když ste měli kluka nebo holku a změnili jste styl, jak na to reagovali? Samozřejmě nemyslím takovou změnu jako že z hopera půjdu na punkera, prostě jenom lehce to pozměníte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když je to změna k lepšímu a ten druhý má vkus a není úplně slepý, obvykle bývá nadšen a chválí.
Osobně ráda měním image, střídám různé styly, protože móda je o zábavě a mě baví si hrát, ale znám se a tak vím, co mi bude sedět. Musím říct, že se ještě nestalo, že by si partner nevšiml a nepochválil mne.
Nemám ráda muže, kteří totálně přehlíží to, jak žena vypadá - když přijde třeba od holiče, úplně to zazdí - to je buranské chování a chlapíci se pak nemohou divit, že nebudou mít nikdy spokojený vztah. Každá žena (většinou) se chce líbit a je ráda, když její půvab milou a upřímnou lichotkou ocení právě ten, kterého má ráda.:-)

Další odpovědi:

Bronzový

muj partner,vzdy rekne-jé,ty mas novy svetrik?ten jsem jeste nevidel,slusi ti,hmmm,no joo,peknéé.rika to mazlivym neznym tonem.libi se mi,ze se chova jak k male holcicce.pak me vzdy pohladi po vlasech a obejme mne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.