Zvědavý

Jak reagoval Paul McCartney na zavraždění Johna Lennona ??

Odpovědi
MichalTy

Dost ho to vzalo. Oni nebyli nějací nepřátelé nebo tak, pohádali se jen ke konci Beatles…

sassan

Byl totálně v šoku.Natolik že na lidi bezprostřeně po události působyl dost chladně jenže je jasné že to s chladem nemělo nic společného byl zkrátka celou událostí příliš šokovaný.Na Youtubu je k vidění celá řada videí kde na to téma mluví i jeho nejranější zachycené bezprostřední reakce.Jak už Michal Ty řekl v posledních letech měli sice dost složitý vztah ale pořád to byli přátelé.Bezpros­třeně před vraždou se navíc začaly jejich vztahy dost uklidnovat a ve vzduch byla i jasná myšlenka na obnovení Beatles.McCartney nedlouho poté složil Johnovy krásný tribut ve kterém jasně zpívá jak to bylo-here today: http://www.you­tube.com/watch?v=FjwnWU6­OsaI