gecco

Jak rádi nakupujete se svou ´polovičkou´? – užíváte si a nebo trpíte?

Myslím takové to ´bloumání´ po velké prodejně (nebo, lépe – OC) s partnerem/kou…
http://zena.cen­trum.cz/deti/za­jimavosti/cla­nek.phtml?id=80­6177#utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=stylebox&ut­m_term=positi­on-8
___
šopování = nakupování bez jasného ´cíle´
Doplňuji:
Já nakupuju s papírkem (a nejlépe i s ´mapou´), ale znám i takové, pro které je celodenní bloumání OC radostí a odpočinkem…
😉

Nejlepší odpověď
anonym

jiné...

Bože, jak já nenávidím nakupování společně z manželkou. Jenom když procházím okolo sortimentu na pečení jsou na mne mdloby. Hele, máslo za 25,90 a jeb 10 kostek do košíku. Jo, a potřebuju mouky, cukry a další serepetičky k pečení. Pravda je, že když upeče má zisk, ale ten prvopočátečný účet je ohromující a z druhé stránky manželka raději se mnou nejde k řezníkovi, tam mi nejde o konečný účet, ale o výrobky z masíčka. Já proto nakupuji nejraději sám a pokud dostanu doma lístek, jedu přesně podle plánu. Nic víc, nic míň! Někdy míň, protože zapomenu.

Další odpovědi
zzzlatokopka

jiné...

Nešopuji, mám ze šopinů fobku:-((( brrrrrrrrrrrr­rrrrrrrrrrrr:-((((

Ještě tak třeba obchody na náměstí, to snesu, ale vyloženě šopiny jsou mi odporné. Díky bohu za možnost nakupování přes internet:-)))))

Doplňuji:
Moje sousedka pracuje v Ikea a říkala, že běžně o víkendu tam přijedou celé rodiny už v 9 ráno a toulají se po obchodě, pak si dají oběd, vypijou deset lidí jeden „bezedný kelímek“ a pak se toulají po obchodě do večera. No nechápu to, bych po hodině byla ve cvokhauzu nebo v base za hromadný mord.

briketka10

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

nemám ráda nákupy musím mít vše napsaný na
malým lístečku a vždy market prolítnu regál po
regálu už vím, kde co maj a rychle ke kase, když
jdu se ségrou domlouváme se někdy mobilem ona
je schopná se u hadrů zdržet i půl hoďky a to já
úplně nesnáším, protože bych ty předražený věci
na sebe nikdy nevzala a navíc za ně nedala ani
korunu :))

klumprt

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

Sám prakticky nešopuju. Když něco potřebuju, jdu a koupím si to. Manželka naštěstí je v tomto směru poměrně střídmá a když už se do toho pustí, tak to netrvá příliš dlouho. Ovšem uvítal bych více laviček na chodbách obchodních center 🙂

Drap

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

Pokud už nakupovat musím, tak jdu sám

Mapel

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

Nejraději chodím sám s jasným cílem.

Funna

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

Doplňuji:
je to pro mne jsou nákupy v marketech nutným zlem…místo marketové turistitky si dám raději tu venku…ale jen ať tam chodí celé rodiny, aspoň je jich v lese méně .-))

anonym

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

anonym

šopuju s chutí, užíváme si oba

Doplňuji:
Ale děláme to tak, že já na jednu stranu a on na druhou stranu a sejdme se třeba za dvě hodiny, on má svý zájmy a já taky

dudu

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

Doplňuji:
Snáším a rád si projdu obchody s elektronikou a kvalitním papáním. Se svojí drahou tříčtvrtinou jsem však přestal v zájmu uchování našeho vztahu nakupovat už jako novomanžel. Bylo a je nad mé síly projít např. šest obchodů s botami a po celé této anabázi se vrátit na začátek a koupit botečky z první nabídky.

Emefej

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

Trpím a nesnáším to, snažím se tomu vyhnout všemi prostředky, často i nečestnými.

Nevíteto?

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

brillant

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

isteron

nerad/a šopuju ať už sám/a či ve dvou/více

Doplňuji:
Galeje a krížová cesta utrpenia !

Papepape

šopuju s chutí, užíváme si oba

Photoguy

šopuju s chutí, užíváme si oba

marci1

jiné...

Tak tohle „bezduché“ bloumání neprovozujeme. Śkoda času, který se dá využít jinak. .-))
Doplňuji:
Nakoupíme co potřebujeme a nasměrujeme se třeba na procházku do lesa. 🙂

NelieM

šopuju s chutí, ale partner/ka trpí

Doplňuji:
Ten můj je na zabití, proto chodím nakupovat VÝHRADNĚ bez něj. :D

Adula.57

šopuju s chutí, ale partnera/ku tím neobtěžuju

Agneta

gecco >>> moc pěkná anketa, ale s ohledem na Briketku se nemohu účastnit, ona to pak bere osobně:D
Briketko > ty mi to nemusíš psát v IP, když ti nemůžu odpovědět…teď ti tady před všemi musím říct, že tě mám ráda – ty spisovatelko krásných textů…jak bych mohla proti tobě něco mít, a proč? Nebo máš ten dojem, – žes na mne byla tak zlá…to mně trápí…

gecco

NellieM → všichni jsme, v tomto kontextu, „na zabití“…
;-DD
Je fajn, že toho ´svého´ netrápíš nadmíru.
😉

briketka10

jojo v Ikea je šopování bez jasnýho cíle
řev dětí v koutku jim určeným, jak tam
hrajou hry, všechno je od nich upatlaný,
mastný, jak papají pizzu, párky v rohlíku
od hořčice či kečupu chudáci uklízečky to
bych vážně dělat nechtěla..

pak se pletou mezi vozíkama a vůbec je
tam tolik lidí, že se to nedalo vydržet mě
stačilo v listopadu tam být 4 hoďky a ták
mě bolely nohy, že jsem je ještě druhej den
necejtila brekeke : /

gecco

„chudáci uklízečky“ – to bych neřekl, nebýt toho bince, neměly by práci…
Ale je fakt, že děti jsou mnohdy na ´zabití´, mnohem častěji bych ale bil jejich rodiče – co těm spratkům dovolej je na pováženou…
Děcko – tak okolo 10 let (už by mohlo mít ´rozum´) – v obchodě přijde a beze slova od regálu odstrčí jiného nakupujícího (dospělého) – že ´tam´ chce?? Být tím odstrčeným já, už by se dítě válelo v ´prachu´ (su někdy nerudný)…
___
IKEA – to je jeden z mých ´zlých´ snů o nakupování…
😉

Agneta

Briketko > IKEA není fakt na šopování…je to laciný* obchod pro lidi bez peněz…
*)jsou ale 3× dražší, než by měli být – takže drahý > a šmejd, který je hned rozbitý (viz zákaznické recenze na netu)

briketka10

jen nekecej a odkud to víš, že to víš ty chytrá
mě se ještě nic nerozbilo a mám dost věcí do
kuchyně, různý doplňky do bytu, ložnice apod.
asi nevaříš, nebo se jen chlubíš có ?? koberec
už 6 let !!

Agneta

Tak pardon, teď jsi to nepochopila…om­louvám se, jestli se tě to mělo dotknout, ale nemá to s tebou nic společného, já jen na ně nadávám – a vím, co říkám, ty malé věci jsou v pořádku, to jde, ale u nábytku – těch rozkládacích gaučů, je to známá katastrofa, všechno nechávají dělat někde ve Vietnamu atd., nic není ze Švédska(jen ty nápady):DDD