Avatar uživatele
Duvemblejt

Jak působí člověk když přejde do 6 hodinového pásma VPŘED!?

Potřeboval bych to vědět , strejda z Kanady přijel a ještě sem ho neviděl a nestihl zeptat tak sem chtěl vědět dřív. 🙂
Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, suaeda před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dan4815

Člověk si musí zvyknout. Trvá i několik dní, než začne pociťovat únavu v pravý čas.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja muzu rict za sebe , ze ja nemam problemy tam , ale pri priletu zpet jsem par dni uplne vyrizena. Ale jak to maji oni – to nevim. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

bez problému, adaptuji se cca za den-dva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Zalezi, jak moc se chysta na prelet zpet. Pokud bezi normalne z casem kanadskym a pak okamzite prepne do ceskeho rezimu, tak je to mirny sok a par dni trva, nez si zvyknete.

Ja tomu predchazim tim, ze kdyz cestuji, kde je vicehodinovy posun, tak schvalne nespim. Nespim treba v Americe a behem cesty letadlem – nejakych 36 hodin, pak lehnu do postele v CR, poradne se vyspim a voila – jsem prepnut do normalniho rezimu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Z vlastní zkušenosti vím, že letět na východ tj. časově dopředu je podle mě horší, než naopak. Ale za 1–2 dni si člověk zvykne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

je to aj otázka zvyku.
Ak máte nepravidelný denný režim, alebo častejšie cestujete, organizmus si zvykne a nemá problémy sa rýchlo prispôsobiť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek