Pokročilý

Jak působí člověk když přejde do 6 hodinového pásma VPŘED!?

Potřeboval bych to vědět , strejda z Kanady přijel a ještě sem ho neviděl a nestihl zeptat tak sem chtěl vědět dřív. :-)
Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Člověk si musí zvyknout. Trvá i několik dní, než začne pociťovat únavu v pravý čas.

Další odpovědi:

Ja muzu rict za sebe , ze ja nemam problemy tam , ale pri priletu zpet jsem par dni uplne vyrizena. Ale jak to maji oni - to nevim. :-)
-iv-

Zlatý

bez problému, adaptuji se cca za den-dva.

Zlatý

Zalezi, jak moc se chysta na prelet zpet. Pokud bezi normalne z casem kanadskym a pak okamzite prepne do ceskeho rezimu, tak je to mirny sok a par dni trva, nez si zvyknete.

Ja tomu predchazim tim, ze kdyz cestuji, kde je vicehodinovy posun, tak schvalne nespim. Nespim treba v Americe a behem cesty letadlem - nejakych 36 hodin, pak lehnu do postele v CR, poradne se vyspim a voila - jsem prepnut do normalniho rezimu.

Stříbrný

Z vlastní zkušenosti vím, že letět na východ tj. časově dopředu je podle mě horší, než naopak. Ale za 1-2 dni si člověk zvykne.

Zlatý

je to aj otázka zvyku.
Ak máte nepravidelný denný režim, alebo častejšie cestujete, organizmus si zvykne a nemá problémy sa rýchlo prispôsobiť.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 289
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 208
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.