rrihamirek1

Jak psovi postavit uši, když mu před měsícem stály?

Mám fenku, německý špic asi s čivavou. Je jí 6–7 měsíců, ale uši má stále skoro dole. Před měsícem jí krásně stály, tak nevím, co dělat.

Díky

Odpovědi
atoris

Našemu špicovi klesli uši a aj chvost, ktorý dovtedy nosil zakrútený nad chrbátom, až keď mal pol roka a skoro ho zrazilo auto. Trvalo to až pol roka, kým sa z toho spamätal. Ale potom už vyzeral ako správny špic a dostal aspoň rozum.

anonym

A co bys chtěl za zázraky po špicovi „asi“ s čivavou? Měli jsme papíráka a taky mu uši nestály, jak by měly, ty si ním nepůjdeš na výstavu, tak tě to trápit nemusí, měj ji rád takovou, jaká je, to bude vůbec nejlepší.

nikolqa.o

Já mám čistého vlčího špice a uši mu taky nestojí, i když by měli. A na kráse a roztomilosti mu to nijak neubírá.

ReHu

Třeba to nemá v genech. Některé rasy nemají stojící uši.