komokate

Jak psát rovné uvozovky do HTML?

Dobrý den,
zrovna začínám kurz na tvorbu webových stránek, procvičuji procvičuji, a zasekla jsem se na dvojitých rovných amerických uvozovkách. Poradíte někdo prosím? Pracuji v programu Sublime text. POtřebovala bych přesně vědět, jaké znaky na klávesnici zmáčknout. Případně pokud znáte nějaký příkaz pro uvozovky přímo v tomto programu, budu velmi vděčná. Děkuji mnohokrát za odpovědi!!!

Nejlepší odpověď
Lamalam

To na běžné klávesnici nenapíšeš, použij znakovou entitu " nebo ″.

Zdroj: ;