milajan

Jak psát poznámky k stránkám, co si uložím do oblíbených?

Je nějaký způsob, jak si psát poznámky na web. stránky, co si uložím do oblíbených, něco jako post it lístečky založené v knížce? (tj. existují elektronické post it, které lze umístit kamkoliv, i na cizí web, ale viditelné jen pro mě?)

Odpovědi
cochee

Používám Firefox, takže neporadím s IE nebo třeba Operou, ale u FF lze klepnutím pravým tlačítkem myši na záložku vyvolat místní menu, v něm zvolit Vlastnosti a vlastnosti záložky obsahují pole „Popis:“ a to slouží právě k zapsání libovolné poznámky. Akorát se nikde automaticky nezobrazuje a podívám se na ni zase jen přes Vlastnosti záložky.