kanedej

Jak psát na tabletu psacím, aby se to převádělo do textu?

Mám na mysli nějakou klávesnici, která jde přepnout tak, že tam nejsou písmena, ale můžu rovnou vepisovat celé slovo psacím a ono se to převede do textu. Např. při psaní emailů nebo na internetu. Děkuji za odpověď

Odpovědi
Jsemtady

Ta technologie se jmenuje Svype, samsungy to maji v zakladu jen to prepnes. Na ostatni zaruzeni si stahnes klavesnici svype, ktera ale byva placena, krom napodobenin ktere nefunguji tak dobre. Myslim ze i multiling keyboard to umi napodobit.