Jak psát na notebooku dokument v polském jazyce?

Jak napsat v poslém jazyce dokument.

Nejlepší odpověď
Dr. CRYO

Chce to umět polsky a mít aktivovanou polskou klávesnici pro snažší psaní polských národních znaků.
S polštinou bohužel neumím pomoct, ale klávesnici je možné přidat a poté zvolit přes Start → Ovládací panely → Místní a jazyková nastavení, zde na kartě Jazyky klepnout na Podrobnosti a v nově otevřeném okně pak stačí tlačítkem Přidat otevřít okno s nabídkou rozložení klávesnice. Samozřejmě pro MS Windows XP/Vista.
Ačkoli většina vyspělých textových procesorů (MS Word či OpenOffice) automaticky přepíná jazyk korektur na právě vybrané rozložení klávesnice, je vhodné zvolit správný jazyk kontroly gramatiky.