HOMER

Jak prožíváte výhru na mistrovství?

Budete někdo slavit,nebo si dokonce berete volno?
Kde jste se dívali na hokej?
..Jak se cítíte?Nebo vás to až tak nebere?
Napište jaký byl váš dnešní super zážitek,nebo jen tak ohodnoťte výkon našich hráčů…

Nejlepší odpověď
kropitko

Ani to moc neprožívám,sa­mozřejmě,že je to paráda a super vizitka pro Čr,kdyby nám šlo všechno takhle,tak by to bylo bezva. Pocit z mistroství mi kazí fakt,že na Moravě bojují s velkou vodou a taky to,že mám neustále pocit,že se lidstvo žene k záhubě,až to přijde,tak nám vyhrané mistrovství v ledním hokeji nepomůže.

Další odpovědi
rynek878

Já si dal u hokeje nějaké to pivko(doma)a pár slivoviček(z Mo­ravy)a ani jsem se moc o ty naše kluky nebál,protože jsem věděl po předešlých zápasech,že to Rusům nedarujou,a taky že néééé.Pěkně jsem si to užil a dnes mám volno,huráááááááá.

martina1

My se smáli,nadávali,ra­dovali se a chvílemi ani nedýchali.Smali jsme se naší holce,která si u hokeje kreslila a ptala se,proč nám chtějí dát gól,to nemůžo,češimusí vyhrát a stále dokola.Když viděla fanoušky s vlajkami, tak tu naší(jednou ji dostala na nějakém závodu)popadla řvala,že je taky češka.Jsou jí čtyři,tak byla roztomilá.Jinak to byly nervy.Rusové hráli dobře jako my,jen jim naštěstí dnes chybělo štěstí,které si vybrali naši.Jen jsem nepochopila dvě věci.Nejlepší hráč a golman Němec?????No,kam se hrabe na Vokouna…A proč tam foukali na konci ty papírky.To aby asi nemohli jet naši vítězné kolečko.Čekali jsme,že s tím pohárem škobrtnou.Ale bylo to skvělý,skvělý a ještě jednou skvělý!!!!!!

iwetax

Koukala jsem, ani jsem tomu nevěřila. Utratila jsem 160kč a bolí mě hlava.

oskar

Ja se,už chystám do postele,ale byl to nervák a velký hokejový zážitek.

lorja

Dívala jsem se doma s manželem a poslední dvě minuty se o mě pokoušel infarkt.Ještě hodinu po hokeji jsme seděli u vína a na spánek neměli ani pomyšlení.Jsou ti naši hoši hokejoví prostě
ZLATÍ.

Miroslavst

O čem je řeč?
Něco se stalo?