oskar

Jak prožijete prodloužený víkend?

Už máte něco v plánu,nebo kam se chystáte?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Možná i pracovně – záleží na klientech a zákaznících.
Ale v plánu mám idylku na zahradě s koupáním a grilováním.

Další odpovědi
pekynka

Je moc fajn že je tolik volna, malinký příslib brzké dovolené, máme tu zahradní párty, sestra slaví kulaté narozeniny a moc se těším na zábavu a tanec, je to fakt doba kdy jsem naposledy pařila. Přeju všem hezké prožití dnů volna a odpočiňte si.

panenka

V sobotu jedu s rodinkou do Aquaparku Brno a v Neděli ke kámošce na grilovačku.

BENYTA

Ve středu 7.7. mě čeká stěhování,kdy se z nádherné vily z roku 1900,se zahradou přímo pohádkovou,pos­těhuji do poněkud menšího domu,který prý bude jednou můj,tak se ho pokusím nezdevastovat mou smečkou sedmi zvířat.
Maminka má tři psy a kočku,tak bude asi masakr.
Nadcházející dny budou tedy hektické,navíc nesnáším slunce,tedy můj fototyp,pobyt na něm musím počítat na minuty,tak to se mnou nejspíš sekne.
Jo,ta vila je na prodej,pouhých 5,5 mil.,nechcete? Samozřejmě pro dědice,ne pro mě! 🙂

Luss

Castecne na jezdeckych zavodech (so + ne), tentokrat v roli divaka, takze zabava, zadne povinnosti! Pondeli v kancelari, utery na kole. Tesim se, ze si to uziju, vcetne te kancelare v pondeli :))))

anonym

Sice tu mam jen vikend skraceny o pondeli a ten proziji v posteli.Jsem cela sparalizovana ach jo.Preji vam pohodu a radost.

anonym

DOBRÝ DEN PANE OSKARE. TENTO VÍKEND MÁM VOLNO A TAK HO VYUŽIJI K ÚKLIDU A MANŽEL JEL DO PRAHY PRO NOVOU FRETKU SAMIČKU JAKO PŘÍTELKYNI K NAŠEMU FRETČÍMU SAMEČKOVI,TAKŽE BUDU MÍT O ZÁBAVU POSTARÁNO,VÁM VŠEM TADY NA OTÁZKÁCH PŘEJI ZDRAVÍ,HODNĚ OPĚTOVANÉ LÁSKY A MÍR V DUŠI---ZAJ-PO

Bunnik

Já mám „prázdniny“, akorát jsem byla nemocná, když jsem měla jít na zkoušku, takže se teď budu ještě do konce července učit… ale tenhle víkend si udělám volno, protože přijede přítel a strávíme ho v klidu u nás na chalupě s vínem, bazénem… :)

annas

Luss, kromě kanceláře bych všechno brala.
Stejně tak u Bumbese grilování i koupání.

Luss

annas: i kdyz to bude znit divne, tak ve dnech volna chodim do kancelare celkem casto, protoze udelam mnohem vic prace. nezvoni telefony, pustim si na pocitaci na pozadi nejakou prijemnou hudbu a udelam bez stresu to, co ve vsedni dny delam tyden. Jen tentokrat se asi upecu. No nic jineho mi nezbyva. I pres velke mnozstvi a celkem stres a napor je mi prace porad jeste (po 12letech) konickem. 😉

annas

Luss, máte pravdu, úplně jsem zapomněla, že jsem to také občas dělávala. Jenže v naší staré budově bylo v horkých dnech příjemně (nemyslím tím jen prázdninové měsíce).