jarka

Jak provést vyrovnání daní v cizině ?

Pracuji již pár let v Itálii a doslechla jsem se, že by nám v Itálii mohli na daních vrátit nemalé peníze. Tam nám s tím nikdo nechce pomoct, ale prý jsou u nás firmy nebo poradci, kteří mi po doložení veškeré dokumentace provedou vyúčtování i od nás z Čech. Je to možné a na koho se potom obrátit? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ? Děkuji za odpověď ! Jarka

Odpovědi
standa

Obdobnou otázku jste zde již jednou položil(a) – viz odkaz níže.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-lze-provest-vyrovnani-dane

Vzhledem k tomu, že s touto specifickou problematikou jsou dost malé zkušenosti, nejspíš se zde konkrétní rady " z praxe" nedočkáte… a navíc je nutné znát veškeré souvislosti.

Proto, jak jsem již jednou odpovídal, doporučuji, abyste se poradil s daňovým poradcem nebo přímo na FÚ v Hradci Králové, kde by vám nejspíš taky mohli poradit.

Co se týká kontaktů na daňové poradce v Hradci Králové, věřím že jich na internetu naleznete desítky – podívejte se do odkazu uvedeného níže ve zdroji.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/Banky-a-financni-sluzby/Ucetni-sluzby/Danove-poradenstvi/Komora-danovych-poradcu/reg/hradec-kralove