ariel21

Jak proti tomu můžu zasáhnout?

Barák má hodnotu 1 milionu a dlužná částka je 81000 co mám dělat jak tomu mám zabránit já se obávám že to asi už nebude možné zastavit včera jsem se dozvěděla že v pondělí má jít barák do dražby.Už předem děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Asi se jedná o exekuci. Exekutor by měl exekuovat majetek v hodnotě dluhu a ne aby hodnota byla nepřiměřená. Viz váš dům a dluh.
Pokuste se co nejdřív obrátit na soud a třeba požádat o předběžné opatření, které by to pozastavilo.